تاریخچه


مجموعه یشیل با قدمتی ۲۰ ساله و اندوخته ایی از تجربیات سالها فعالیت خود توانسته است با بهره گیری از فناوری های پیشرفته و تجهیزات مدرن در کنار کنترل کیفیت دقیق و بهره مندی از تجارب مهندسان و پرسنل متخصص در راستای خود کفایی در زمینه ای مختلف صنعتی بالاخص تولید مصنوعات چوبی پیشرو باشد. در این راستا مجموعه یشیل با شناسایی خلاء تولید داخلیو با تخصیص سرمایه گذاری مباردت به تولید قرنیزهای MDF پروفیل های دکوراتیو و پارکت با نام تجاری یشیل نموده. پس از آن در مدت زمان کوتاهی از شروع تولید٬ به عنوان یکی از مطرح ترین٬ با کیفیت ترین و مقرون به  صرفه ترین محصولات قرنیز و پارکت در رقابت با محصولات مشابه داخلی در سرار ایران مطرح گردید. بر همین اساس یشیل به عنوان یکی از برندهای برتر و مطمئن در ایران مورد توجه قرار گرفته است.


در نهایت ٬ سابقه و تجربه ی ما سبب شد تا نیاز بازار را سنجیده و با سرمایه گذاری های مستمر٬ محصولات متنوعی در بخش دکوراسیون داخلی به مرحله ی تولید و عرضه برسانیم٬ تا جایی که استقبال کم نظیر مشتریان از محصولات یشیل٬ مجموعه را در راستای تکمیل کردن سبد کالایی خود با محصولات جدید ترغیب نموده تا بتوانیم پاسخگوی تمام سلیقه های جامعه باشیم.


اهداف


مهمترین هدف مجموعه با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حاکم بر بازار و فرهنگ غنی هموطنان در ایجاد فضاهای جدید برای ایجاد رفاه و آرامش خانواده تنوع در طیف رنگی و تمایز محصولات را برای ایجاد تعادل در قیمت و کیفیت متناسب با هر بودجه ایی برای تمام اقشار جامعه در سیاست های بلند مدت خود جزء الویت های کاری قرار داده است.

امید که موفقیت های مجموعه یشیل در راه ترقی و پیشرفت و ارائه خدمت به همنوعان کماکان ادامه یابد.