کارخانه یشیل پروفیل

کارخانه یشیل پروفیل با سابقه طولانی در صنعت چوب ، تولید کننده پروفیل‌های ام دی اف با تضمین کیفیت و قیمتی رقابتی است ، این کارخانه افتخار دارد با عرضه محصولات کیفی و تضمین مرغوبیت کالاهای عرضه شده به همراه خدمات مناسب اعتماد مشتریان را کسب و آن را حفظ نماید .

صادرات پیوسته به کشورهای آسیایی و اروپایی از جمله ( عراق ، افغانستان ، پاکستان ، آذربایجان و . . . ) هدف متعالی این مجموعه می باشد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • قرنیز با ارتفاع  ۷ ، ۹ ، ۱۱ ، ۱۵ سانت
 • پروفیل های MDF نظیر ( تاشو ، اسکوتی ، میت ، گرده ، میانه ، لب پله ، روکوب )
 • فوم سایلنت ۱٫۵ و ۱٫۸ میل
 • پارکت لمینت یشیل با ضخامت ۸ میل
 • کفپوش PVC رولکس
کارخانه یشیل پروفیل

چشم انداز یشیل

ما در هلدینگ یشیل پروفیل  با بیش از ده سال سابقه فعالیت حرفه ای در تولید و عرضه محصولات دکوراسیون داخلی ساختمان کیفی و قیمت رقابتی بر آن شده ایم تا خدمت گذار شما باشیم .

نقطه عطف هلدینگ یشیل پروفیل، نظر بر نیاز جامعه ساختمانی و طراحان دکوراسیون داخلی ، پیشروی در زمینه تولید و عرضه برترین متریال های طرح چوب با تنوع و بیش از ۱۰۰ طیف رنگی و نهایتا کسب رضایت مصرف کننده در بالاترین سطح بوده است.

یشیل پروفیل همواره هدف بزرگ، مدیریت تولید و عرضه با کیفیت و متنوع ترین متریال های دکوراسیون را دنبال می کند. همسویی با بازار جهانی و خدمت رسانی هدفمند؛ دو فاکتور مهم و از نقاط قوت این هلدینگ به شمار می آید. همواره نقطه نظر مجموعه رسیدن به موفقیت های روز افزون در زمینه ارتقا کیفیت تجهیزات و محصولات است.

هم اکنون مجموعه با بیش از ۳۰ نمایندگی فعال در سراسر ایران و کشورهای حاشیه ای در جلب رضایتمندی عاملین فروش و مصرف کنندگان موفق بوده است. همچنین همواره می کوشد، با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به جلوی خویش جهت ارتقاء این سطح کیفی و تامین رضایت و خوشنودی بیش از پیش فعالان در این حوزه ادامه دهد.

بورس فروش قرنیز تهران کجاست
کارخانه تولید قرنیز یشیل
کارخانه یشیل

آخرین دیدگاه‌ها

  Image & Text

  Image & Text

  کارخانه یشیل پروفیل با سابقه طولانی در صنعت چوب ، تولید کننده پروفیل‌های ام دی اف با تضمین کیفیت و قیمتی رقابتی است ، این کارخانه افتخار دارد با عرضه محصولات کیفی و تضمین مرغوبیت کالاهای عرضه شده به همراه خدمات مناسب اعتماد مشتریان را کسب و آن را حفظ نماید.